گیربکس افزاینده

گیربکس خورشیدی که امروزه از آن در بسیاری از صنایع بزرگ و کوچک استفاده میشود ، در دو نوع کلی افزاینده و کاهنده طراحی و تولید میشود، تفاوت کلی این دو مدل در روش و فرآیند انتقال گشتاور درون دستگاه میباشد.

در زمان خرید، مشتری باید براساس نیازمندی های فعالیت خود ( مانند گشتاور ورودی خروجی ، میزان زمان که در شبانه روز باید فعالیت داشته باشد و … ) و شرایط محیطی، انتخاب خود را انجام دهد ؛ به همین دلیل است که خرید گیربکس برای افرادی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند، دشوارو سخت میباشد؛ از همین رو گروه صنعتی درویش خدماتی همچون مشاوره رایگان قبل از خرید، توضیح شرایط نگهداری و نصب و … را به مشتریان خود به صورت رایگان ارائه میدهد.

گیربکس افزاینده چیست :

در همه نوع گیربکسی ، چرخدنده ها مهمترین قطعات میباشد که وظیفه دارند نیروی ورودی دستگاه را به قسمت خروجی انتقال دهد ، شکل و نوع چینش این چرخدنده ها نقشش مستقیم و تاثیرگذاری بر روی عملکرد دستگاه میگذارند.

گیربکس های افزاینده نیز مانند مابقی گیربکس ها متشکل از چرخدنده و دیگر قطعات داخلی میباشد ، با این تفاوت که گشتاور ورودی را افزایش داده و سپس به خروجی تحویل داده میشود.

چرخدنده های این نوع به شکل استوانه ای و یا دندانه های مارپیچ استوانه ای حالت میباشد ؛ از این دستگاه در محیط و فعالیت هایی استفاده میشود که سرعت ورودی کم توان بوده و نیروهای محوری در یاتاقان پذیرفته نشود .

گیربکس هایی که دارای چرخدنده های مارپیچ شکل دارد برای فعالیت های مناسب است که سرعت محیطی تقریبا بالا باشد.

ویژگی هایی که در طراحی گیربکس خورشیدی افزاینده مهم است: موقعیت نسبی سطوح مش بندی ، جهت چرخش ، نسبت دور ، مشخصات و اندازه دندانه ها

ویژگی های فنی گیربکس افزاینده :

  • افزایش سرعت خروجی نسبت به نیروی ورودی
  • قرارگیری چرخ دنده ها به ترتیب از کوچک به بزرگ
  • به دلیل ترتیب قرارگیری چرخ دنده های ، سرعت افزایش پیدا میکند

خرید آنلاین یکی از ویژگی هایی است که برای هر فروشگاه یک امتیاز به حساب می آید ؛ شما میتوانید خرید خود را هم به صورت انلاین و هم به صورت حضوری انجام دهید و در صورت نیاز در تمام مراحل اسمبلینگ و ارسال محصول میتوانید با همکاران ما در تماس باشید و در جریان تمام کارها قرار بگیرید.

پاسخگویی آنلاین این گروه صنعتی فقط مختص به روز و ساعات کاری نمیباشد ، بلکه حتی در روزهای تعطیل نیز در اسرع پاسخ پیام های کاربران به سرعت داده میشود ؛ به همین دلیل نیازی به نگرانی درباره ی مشکلاتی همچون خرابی دستگاه ، سوالی درباره ی وضعیت دستگاه و… در روزهای تعطیل را داشته باشید؛ فقط کافی است که با ما تماس بگیرید تا همکاران به شما مشاوره لازم را ارائه دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *