گیربکس افزاینده

گیربکس های خورشیدی که امروزه از آن در بسیاری از صنایع بزرگ و کوچک استفاده میشود ، در دو نوع کلی افزاینده و کاهنده طراحی و تولید میشود ، تفاوت کلی این دو مدل در روش و فرآیند انتقال گشتاور درون دستگاه میباشد .

در زمان خرید ، مشتری باید براساس نیازمندی های فعالیت خود ( مانند گشتاور ورودی خروجی ، میزان زمان که در شبانه روز باید فعالیت داشته باشد و … ) و شرایط محیطی ، انتخاب خود را انجام دهد ؛ به همین دلیل است که خرید گیربکس برای افرادی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند ، دشوارو سخت میباشد ؛ از همین رو گروه صنعتی درویش خدماتی همچون مشاوره رایگان قبل از خرید ، توضیح شرایط نگهداری و نصب و … را به مشتریان خود به صورت رایگان ارائه میدهد .

گیربکس افزاینده چیست :

در همه نوع گیربکسی ، چرخدنده ها مهمترین قطعات میباشد که وظیفه دارند نیروی ورودی دستگاه را به قسمت خروجی انتقال دهد ، شکل و نوع چینش این چرخدنده ها نقشش مستقیم و تاثیرگذاری بر روی عملکرد دستگاه میگذارند.

گیربکس های افزاینده نیز مانند مابقی گیربکس ها متشکل از چرخدنده و دیگر قطعات داخلی میباشد ، با این تفاوت که گشتاور ورودی را افزایش داده و سپس به خروجی تحویل داده میشود .

چرخدنده های این نوع به شکل استوانه ای و یا دندانه های مارپیچ استوانه ای حالت میباشد ؛ از این دستگاه در محیط و فعالیت هایی استفاده میشود که سرعت ورودی کم توان بوده و نیروهای محوری در یاتاقان پذیرفته نشود .

گیربکس هایی که دارای چرخدنده های مارپیچ شکل دارد برای فعالیت های مناسب است که سرعت محیطی تقریبا بالا باشد .

ویژگی هایی که در طراحی گیربکس خورشیدی افزاینده مهم است : موقعیت نسبی سطوح مش بندی ، جهت چرخش ، نسبت دور ، مشخصات و اندازه دندانه ها

ویژگی های فنی گیربکس افزاینده :

  • افزایش سرعت خروجی نسبت به نیروی ورودی
  • قرارگیری چرخ دنده ها به ترتیب از کوچک به بزرگ
  • به دلیل ترتیب قرارگیری چرخ دنده های ، سرعت افزایش پیدا میکند

خرید آنلاین یکی از ویژگی هایی است که برای هر فروشگاه یک امتیاز به حساب می آید ؛ شما میتوانید خرید خود را هم به صورت انلاین و هم به صورت حضوری انجام دهید و در صورت نیاز در تمام مراحل اسمبلینگ و ارسال محصول میتوانید با همکاران ما در تماس باشید و در جریان تمام کارها قرار بگیرید .

پاسخگویی آنلاین این گروه صنعتی فقط مختص به روز و ساعات کاری نمیباشد ، بلکه حتی در روزهای تعطیل نیز در اسرع پاسخ پیام های کاربران به سرعت داده میشود ؛ به همین دلیل نیازی به نگرانی درباره ی مشکلاتی همچون خرابی دستگاه ، سوالی درباره ی وضعیت دستگاه و… در روزهای تعطیل را داشته باشید ؛ فقط کافی است که با ما تماس بگیرید تا همکاران به شما مشاوره لازم را ارائه دهند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *