صنایع دریایی و گیربکس خورشیدی

همانطور که قبلا گفته شده است ، گیربکس خورشیدی یکی از گیربکس های پر استفاده میباشد که از آن به دلیل مقاومت و توان بالا در صنایع بزرگ و پایه نیز استفاده میشود . در مقالاتی کاربردهای گیربکس خورشیدی را نام برده ایم و در این مقاله به یک کاربرد دیگر خواهیم پرداخت

برای مثال یکی از صنایعی که در آن از گیربکس خورشیدی استفاده میشود ، صنایع دریایی میباشد ؛ صنایع دریایی یکی از پر اهمیت ترین و بزرگترین صنایع هر کشوری میباشد که در کشور ما بخاطر دسترسی به دریا این صنعت اهمیت بیشتری نیز کسب کرده است . 

از این گیربکس در صنایع دریایی به صورت تک محور و چند محور خروجی و ورودی طراحی شده و در بازار در دسترس افراد میباشد . 

به صورت کلی از آنها در ساخت ( دکل های حمل و نقل ، قایق های دریایی ، کشتی های کروز و همینطور کشتی های مسافربری ) استفاده میشود . 

همینطور گیربکس خورشیدی به راحت میتواند نیروی تولید شده توسط موتور دیزل را به سمت پروانه و ایمپلر انتقال دهد و به همین دلیل میتوان در کشتی های تجاری نیز از آن استفاده کرد .

یکی زمینه های دیگری که از گیربکس سیاره ای استفاده میشود در پمپ های جت و ساکشن های پرس میباشد که در زمینه ی انتقال قدرت استفاده میشود .

دلیل استفاده از این گیربکس در همچین صنعتی ، مقاومت بالا و توانایی آن در ارائه ی خروجی مناسب با گشتاور بالا میباشد .  سری و طرز نصب گیربکس به دو عامل فضا و نوع کاربری توسط فردی متخصص انتخاب شده و انجام میشود . 

مشتریان و صنعتگران عزیزی که قصد خرید گیربکس خورشیدی برای استفاده در صنایع دریایی و آبی را دارند از طریق دکمه زیر میتوانند استعلام قیمت دریافت نمایند و یا با کارشناسان فنی ما برای انتخاب گیربکس مناسب مشاوره بگیرند

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *