تعمیر گیربکس خورشیدی

نحوه تعمیرات گیربکس خورشیدی

امروزه گیربکس ها تبدیل به یکی از اجزای جدا ناشدنی صنایع مختلف تبدیل شده اند ، یکی از پر استفاده ترین آنها گیربکس خورشیدی میباشد که در مقالات قبلی با چگونگی عملکرد و ساختار درونی آن آشنا شدید . 

گروه صنعتی درویش یکی از بزرگترین و قدیمی ترین وارد کنندگان و عرضه کنندگان لوازم صنعتی و کشاورزی میباشد که در طی این سالها همواره سعی داشته در کنار ارائه ی محصولات با کیفیت خدمات مناسب را نیز به مشتریان ارائه بدهد ؛ به همین دلیل نیز در طی این سالها توانسته مشتریان ثابت و زیادی نیز دارا شود . 

همانطور که مشتریان قدیمی میدانند یکی از خدمات گروه صنعتی درویش تعمیرات و اسمبل انواع گیربکس سیاره ای ( خورشیدی ) میباشد ، خوشبختانه یکی از مزیت های این گروه این است که در صورت نیاز به یک قطعه ی خاص ، خود همکاران ما آن را برای شما تهیه کرده و مشکلی برای شما به وجود نمی آید . 

گیربکس های خورشیدی یکی از ساده ترین گیربکس هایی است که هم اکنون در حال استفاده از آن هستیم ، به همین خاطر پیدا کردن قطعات جانبی و داخلی آن نیز بسیار ساده بوده و به راحتی میتوان در صورت نیاز قطعات را پیدا کرد که به دلیل ساخته شدن دنده ها از متریال های خاص تداوم و مقاومت خاصی دارند و به همین دلیل در مدت طولانی قادر به انجام کار خود میباشد ، اما در هر صورت ممکن است که به دلیل یک آسیب ( به دلیل اشتباه نیروی انسانی یا کهنگی دنده ) به تعمیر دستگاه خود نیاز داشته باشید . 

یکی از اشتباهاتی که همواره ممکن است از نیروی انسانی سر زده و باعث آسیب دستگاه شود ، کمبود روغن در دستگاه میباشد ، گیربکس سیاره ای در دسته ای از گیربکس ها قرار دارد که باید مقدار مشخص و دقیقی از روغن در آن وجود داشته باشد زیرا این روغن هم نقش روانکاری چرخ دنده و هم خنک کردن دستگاه را به عهده دارد و در صورت خشک کار کردن دستگاه ممکن است چرخدنده ها آسیب جدی ببینند . 

در صورت نیاز دستگاه خودتان به تعمیر ، به راحتی میتوانید با استفاده از راه های ارتباطی با همکاران ما تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی های لازم میتوانید دستگاه را به ما رسانده و در کمترین زمان ممکن میتوانید آن را تحویل بگیرید . 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *